Survivor’da ikinci eleme adayı belli oldu! ‘Düello benim yuvam’

Survivor’da ilk dokunulmazlık oyununu 12-11’lik skorla Kırmızı takım kazanmış, ilk eleme adayı Mavi takımdan Hakan Hatipoğlu olmuştu. İki takımda yarışmadan diskalifiye olan arkadaşlarıyla vedalaşırken duygusal anlar yaşandı. İkinci eleme adayı belli oldu. Heyecan dolu yarışmadan öne çıkanlar şu şekilde:

YAMAN TAKIMINA SİTEM ETTİ

Yaman takım arkadaşlarının onun performansını beğenmemesine sitem etti. Yaman, “Şimdi eşleşmeler çok farklı diyorlar, Hakan’la ikinizi alırlar, oradan sayı verir, bu sayı verir diye düşünüyorlar. Ben her zaman sayı vermiyorum. Benim çok aldığımda oluyor. Şimdi bize bir damga vurulmuş. Poyraz efendi 2 haftadır sahada yoksun ama biz sana birşey diyebiliyormuyuz? Yiğit Poyraz’ın ismi var, duruşu var çünkü. Bu takımın en hızlı 3. yarışmacısı olduğumu düşünüyorum. Ogeday’la hemen hemen aynıyız ama bu da hiç söylenmiyor. Benim yaptığım şeyler hiçbir zaman söylenmiyor ama oyun verince hep ağırlık oluyorum. Bunu da ispatlayamıyorum çünkü hepsi bir bütün oluyor ve ben o bütünlüğe karşı tek kalıyorum” ifadelerini kullandı.

‘DÜELLO BENİM YUVAM’

Hakan Hatipoğlu, “Poyraz gelecek o metaforla anlattığı ağırlığı balondan aşağıya atacak. Eğer onun yükselmesini engelliyorsa bu ağırlık geleceksin, kendin atacaksın, kendi ellerinle atacaksın ama unutmaki Poyraz orası benim evim. Düello benim yuvam.” dedi.

‘HER ANIN KIYMETİNİ BİLMEK ZORUNDAYIZ’

Survivor’a sakatlığından ötürü veda etmek zorunda kalan Gizem Memiç şu ifadeleri kullandı:

Her anın kıymetini bilmeyi bir kere daha kendime hatırlatmış oldum böylece. Maalesef ölümlü varlıklarız ve zaman geçiyor. Her anın kıymetini bilmek zorundayız.

‘YATAĞIM BOMBOŞ KALDI’

Merve Aydın, yarışmaya veda eden takım arkadaşı Gizem’den sonra gözyaşlarına engel olmadı. Merve, “Çok zor ya, en dibine kadar zor ya. Açlığı zor, oyunu zor, insanlar zor. Kaç kişi sakatlandı gitti, çok zor ya. Yapacak birşey yok. Gizem’im gitti. Yatağım boşboş kaldı. Yatağımın kenarı bomboş kaldı. Onu çok seviyorum. Çıktıktan sonra yine birlikteyiz” dedi.

MAVİ TAKIMDA DUYGU DOLU ANLAR

Mavi takımda yaşadığı sakatlı nedeniyle yarışmayadan çekilen Yağmur Banda’nın vedası da takım arkadaşlarına duygu dolu anlar yaşattı. Yağmur, yaşadığı zorlu süreci anlatırken “Kötü bir son. Daha geçen birlikte birleşmede ne giyeriz, ne yaparız diye konuşurken burada sakatlanmış bir vaziyette diskalifiye olmak, onları böyle bırakmak… Kötü bir sakatlık yani kimsenin başına gelmesini istemezdim ama benim başıma geldim. Denemekte istedim ama ayağımın üstüne basamıyorum, imkansız.” ifadelerine yer verdi.

DOKUNULMAZLIK OYUNU

Dokunulmazlık oyunu kıran kırana bir mücadeleye sahne oldu. Mavi takım 12-10’lik skorla galip geldi. Ödül olarak tavuk tantuni, salata ve sütlaç yediler.

ELEME ADAYI

Kırmızı takımda konseyde en fazla ismi çıkarak ikinci eleme adayı olan yarışmacı Sercan Yıldırım oldu.

SURVİVOR FRAGMAN

Survivor’ın yeni bölüm fragmanında, oyun alanında sinirler geriliyor. Poyraz ve Atakan kafa kafaya geliyor. Seda sürekli yaşanan kavgalara sinirlenip isyan ediyor. Yunus Emre ona laf söylüyor. Acun Ilıcalı konseyde ciddiyetsiz tavırlar sergileyen Yunus Emre’ye artık iflah olmayacağını düşündüğünü söylüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x