Passat’tan çok daha ucuza, çok daha iyisi! Skoda Superb kampanyalı fiyatlarıyla yok satıyor!

Dünyanın önde gelen otomobil üreticilerinden Skoda, D sınıfı sedan otomobil tutkunları için iddialı bir seçenek sunuyor: Skoda Superb. Volkswagen Passat ve Opel Insignia gibi rakiplerinin üretimine son verilmesiyle bu segmentteki alternatifler daralırken, Skoda Superb geniş iç hacmi, zengin donanım seçenekleri ve performansıyla öne çıkıyor.

Skoda Superb, özellikle 595 litrelik geniş bagaj hacmiyle dikkat çekiyor. Bu devasa bagaj hacmi, geniş ailelere veya uzun yolculuklara çıkan kullanıcılar için ideal bir çözüm sunuyor. Ayrıca, aracın sunduğu geniş iç mekan, konforlu sürüş deneyimi için ideal bir ortam yaratıyor.

Ülkemizde 1.609.900 TL‘den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Skoda Superb, baz donanım seviyesinde bile üst düzey özellikleriyle öne çıkıyor. Otomatik şanzıman, multimedya sistemleri, güvenlik donanımları gibi birçok opsiyonel özellik, aracın sürücü ve yolcularına konforlu ve güvenli bir sürüş deneyimi sunuyor.

En çok tercih edilen D Sedan: Skoda Superb fiyat listesi!

Giriş seviyesinde yer alan 1.5 litrelik motoru ve DSG şanzımanıyla Skoda Superb, 150 beygir gücünde etkileyici bir performans sergiliyor. Bu motor seçeneği, hem şehir içinde manevra kabiliyeti hem de uzun yolculuklarda yakıt verimliliği açısından kullanıcıları memnun ediyor.

Skoda Superb‘in cazip kılan özelliklerinden biri de uygun maliyetli yakıt tüketimi. Hem şehir içinde hem de şehirlerarası kullanımda ekonomik bir performans sergileyen Superb, kullanıcılarına sürüş keyfiyle birlikte bütçe dostu bir deneyim sunuyor.

D sınıfı sedan otomobil tutkunları için geniş iç hacmi, şık tasarımı ve modern özellikleriyle Skoda Superb, alternatifler arasında öne çıkarak bu segmentteki boşluğu dolduruyor. İdeal bir fiyat-performans dengesi sunan Superb, Skoda’nın otomobil tutkunlarına yönelik yenilikçi ve konforlu çözümlerini bir araya getiriyor. Fiyat ve donanım seçenekleri konusundaki detaylara hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

Elite 1.5 TSI ACT 150 PS DSG

Fiyatı: 1.609.900 TL

Premium 1.5 TSI ACT 150 PS DSG

Fiyatı: 1.784.900 TL

Prestige 1.5 TSI ACT 150 PS DSG

Fiyatı: 2.059.900 TL

Sportline 1.5 TSI ACT 150 PS DSG

Fiyatı: 2.189.900 TL

L&K Crystal 1.5 TSI ACT 150 PS DSG

Fiyatı: 2.329.900 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir