Bayburt Belediyesi’nde Bayramlaşma Heyecanı

Rahmet ve bereket ayı Ramazan-ı Şerif’in sona ermesiyle birlikte Ramazan Bayramı tüm yurtta heyecanla kutlanırken Bayburt Belediyesinde bayramlaşma heyecanı vardı.

Belediye Başkanı Mete Memiş düzenlenen bayramlaşma töreninde belediye personeli ile bir araya geldi.

Başkanlık makamında düzenlenen bayramlaşma merasiminde belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve personelle bayramlaşan Başkan Memiş, hayırlı bir bayram geçirmeleri temennisinde bulunarak “Buruk bir bayram geçiriyoruz. Maalesef Gazze’de ve Doğu Türkistan’da zulüm altında olan kardeşlerimiz var. Rabbimiz bu kardeşlerimizin yardımcısı olsun. İnşallah İslam coğrafyasında hüküm süren zulüm sona erecektir. Bunun yolu da kardeşlerimize bu zulmü reva görenlerden daha güçlü olmak, daha çok üretmek ve daha çok çalışmaktır.

Bu güzel şehre, Bayburt’umuza daha önce hep birlikte hizmet ettik. İnşallah yaptığımız çalışmaları artırarak, daha da çoğaltarak, daha da güzelleştirerek devam ettireceğiz. Şehrimizi hep birlikte gönlümüzdeki yere ulaştırana kadar var gücümüzle çalışacağız. Yaptığımız iş ona verdiğimiz gayretle kıymet kazanır. İnşallah şehrimiz için, ailemiz için, ülkemiz için, Türk İslam alemi ve ümmeti İslam için daha güzel günlere Rabbim bizi ulaştırır. Bu vesileyle Ramazan Bayramınızı tekrar tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı. – BAYBURT

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x