Taylor Swift’in Koruması Hamas’a Karşı Savaşmak İçin İşini Bırakıp İsrail’e Döndü

Taylor Swift’in Eras Tour’da korumalığını yapan koruma görevlisi, Hamas’a karşı savaşmak için ülkesine geri döndü. Detaylar ?

Kaynak: https://variety.com/2023/music/news/t…

İsrail ve Filistin’de bilanço her geçen gün ağırlaşıyor: Filistinli militan grup Hamas’ın 7 Ekim Cumartesi günü İsrail’e yönelik saldırıya başlaması ile korkunç bir savaş ortaya çıktı.

Taylor Swift’in dünya turnesi Eras Tour boyunca korumalığını yapan bir görevli, Hamas’a karşı savaşmak için ülkesi İsrail’e geri döndü.

Variety tarafından aktarılan habere göre, ismini paylaşmak istemeyen koruma görevlisinin İsrail’e savaşmak için geri döndüğü doğrulandı.

İsrailli gazeteci Eran Swisa, Swift’le çalışan korumanın savaşı duyar duymaz işi bırakarak Amerika’yı terk ettiğini aktardı.

Swisa, koruma görevlisinin İsrail’de doğduğunu ama Amerika’da çalıştığını belirtti.

Koruma Variety’ye verdiği röportajda, “Amerika’da çok iyi bir hayatım vardı. Hayalleri süsleyen harika bir işim vardı… Buraya gelmek zorunda değildim” şeklinde konuştu.

“Ama aileler evlerinde öldürülürken ve canlı canlı yakılırken buna dayanamazdım. Hem de sadece Yahudi veya İsrailli oldukları için” şeklinde konuştu.

Korumanın Swift ile olan konser sonrası anları viral oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x